back-arrow
Good afternoon!

If you would like to contact us, please contact us:

Address: nám IP Pavlova 3, Praha 2
(Sídlo Škrábkových 777/4, Prague 9)

Kontaktní e-mail: youthincluded@gmail.com

Or via social media on Telegram: @Interkulturnipracepraha14

Naučte se základy arteterapie s projektem COPE

article-img
Naučte se základy arteterapie s projektem COPE

Kurz výtvarné terapie pro mládež v pedagogickém centru LEXIS dne 16. března. "Výtvarná terapie jako nástroj pomoci mladým lidem zvládat stres a úzkost."

Datum: 16. března 2024Čas: 14:30-17:30Místo: Jazyková škola LEXIS, Seifertova 327/85Pro koho: Pedagogové a vedoucí táborů pracující s mládeží.Trvání: 3 hodinyZDARMACo je Arteterapie? Jak může pozitivně ovlivnit naše duševní zdraví?Společně prozkoumáme transformační sílu arteterapie v holistickém a peer-to-peer přístupu, zaměřeném na pedagogy, trenéry, pracovníky s mládeží, dobrovolníky a mládežnické profesionály s uměleckým zázemím.Objevte svět arteterapie a její potenciál v práci s mládeží!Facilitátorka workshopu: Lusine Di, arteterapeutka a koučka, která pomáhá lidem prostřednictvím kreativity a koučovacích praktik porozumět svým pocitům a emocím a pohnout se směrem k řešení hlubších problémů.

  1. Během prvního a půl hodiny vás Lusine seznámí se základy arteterapie, vysvětlí, co obnáší a jaké příležitosti poskytuje.
  2. Poté přichází praktická část, kde si můžete vyzkoušet své nové znalosti. Jedna z praktik, "Práce s negativními emocemi v rámci", bude Lusine podrobněji zkoumat a provést s jedním z účastníků. Tato praxe pomůže řídit negativní emoce a nevědomé stavy.
  3. Také se dozvíte o metodě "Vodní terapie" a jak ji lze aplikovat mezi mládeží. Tato metoda podporuje dialog mezi vědomou a nevědomou (naší nevědomou částí). Připojte se k našemu workshopu a objevte nové možnosti práce s mládeží prostřednictvím umění a sebeprezentace!

Po úspěšném absolvování seance účastníci obdrží osvědčení o účasti. Tyto školení jsou organizována v rámci projektu Erasmus+ s názvem "COPE", spolufinancovaného Evropskou unií.Financováno Evropskou unií. Názory vyjádřené jsou názory autora a neodráží nutně oficiální stanovisko Evropské unie či Evroské výkonné agentury pro vzdělávání a kulturu (EACEA).  Evropská unie ani EACEA za vyjádřené názory nenese odpovědnost. Referenční číslo projektu: 2022-1-CZ01-KA220-YOU-000087895